Filmler ile ilgili haberler

Filmler ile ilgili haberler kategorisine ait haberler listeleniyor.

Jack Reacher: Never Go Back izle

29 Eki 2016
Filmler ile ilgili haberler
enes genç

Jack Reacher 2 izle
Jack Reacher! Bar kavgalarından ve eski bir militant asker olmasından tanıdığımız mükemmel bir adam ve onun yeni filmi sizlerle!
Jack Reacher: Never Go Back izle
Jack Reacher ‘ı hepimiz Tom Cruise ‘ un mükemmel oyunculuğundan biliyoruz ve bu filmde güzelliği ile ön plana çıkan ve How i Met Your Mother ‘ ın Robin Scherbatsky ‘ si Cobie Smulders ‘ ı da göreceğiz! Mükemmel bir aksiyon filmi olan Jack Reacher 2 izle yi sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.
Filmi izlemek için lütfen Buraya tıklayınız.

Aksiyonlu seyirler!

Koruma 1080p izle

06 Eki 2016
Filmler ile ilgili haberler
Taylan Tosun

Üstadı öldükten sonra Bodyguardlık işlerine karışan ve üstadının müthiş dövüş tekniklerini buralarda kullanan bir gencin yaşam savaşı.

Girl in Woods Filmi izle

06 Eki 2016
Filmler ile ilgili haberler
Taylan Tosun

Grace, sıradan bir hayat sürerken bir gece trajik ve korkunç bir trafik kazası sonrası kendini hiçbir insanın ve canlının neredeyse yaşamadığını düşündüğü, karanlık ve ağaçlarla dolu bir ormanın içerisinde buluverir. Kaybolduğu orman Smoky Dağları diye geçmektedir ve Smoky denmesinin sebebi etkileyici sistir.

Sıradan bir konu gibi görünse de sıradışı bir film ile karşınızdayız. Grace, geçmişte çok sorun yaşamış, sorunlu ve problemli bir karaktere sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda sorunlu bir zihne de sahip genç bir kızdır. Gece yarısı yaptığı yolculukta Smoky Dağları’ndan geçerken yaptığı trafik kazası onun hayatını değiştirecektir. Smoky Dağlarında tek başına mahsur kalan genç kadın adeta hayatta kalma mücadelesi verecektir. Geçmişte yaşadığı problemler ve genel sorunu olarak hayatta kalmak için önce, zihnini kontrol etmeyi ve düşüncelerine hükmedebilmeyi öğrenecektir.

Phantasm Ravager 1080p İzle

05 Eki 2016
Filmler ile ilgili haberler
enes genç

null
Don Coscarelli ve David Hartman’ın korku, gerilim ve hayalet filmleri arasında yeni bir çığır açmak için yazdıkları bir film resmen. Her ne kadar çığır açmakta veyahut açmak istedikleri çığırı kapatsalar da film izleyicilerini kendine gerçekten bağlayabilen ve çekebilen bir yapım. Film gerçekten etkileyici sahneler ve uyarmamız gerekirse erotik hatlar ve buna benzer sevişme sahneleri bulunmaktadır..
Korku, gerilim ve aksiyon üzerine olan Phantasm Ravager 2016 yılına bomba gibi geldi. Filmde ağır şekilde korku ve cinsellik barındıran film izleyenleri ekrana feci şekilde bağlayan bir seri filmin yeniden çekilmiş versiyonu olup grafikler ve konu içi olaylar her ne kadar korkunç bir film serisine benzese de korkunç bir film serisi ile alakası olmayan bir film serisi olan Phantasm Ravager 1080p izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

Gia (1998) Angelina Jolie Erotik Filmi Siteye Eklendi

19 Eyl 2016
Filmler ile ilgili haberler
Elderian

Lütfen ama lütfen yalnızca +18 olan kullanıcılarımız filmi izlesinler.
Angelina Jolie porno izle
Maria Gia Carangi, mükemmel fiziğe sahip, muhteşem bir güzelliğe ve zarafete sahip olan, zamanının ve döneminin Amerikan yüksek sosyetesinde damgasını vurmuş olağanüstü bir modeldir. Filmde ise bu önemli, güzel ve bahtsız modelin yaşam tarzını, iş hayatını ve trajik ölümünü konu almaktadır.
Gia 1998 izle
Şu filmin oyuncularına sadece bir bakın; Angelina Jolie , Mila Kunis , Elizabeth Mitchell , Faye Dunaway , Mercedes Ruehl. Bir filmde daha kimler oynamalı Tanrı aşkına? Güzelliği ve zarafeti, bununla birlikte saflığı ile dikkat geçen, zamanının amerikan yüksek sosyetesinde çok ün ve nam salmış bir model olan Gia Maria Carangi isimli başarılı modelimizin hayatı boyunca yaşadıkları, iş hayatında çektikleri ve bununla beraber çok üzücü olan ölümünü konu almaktadır film. Filmde Gia Maria Carangi ‘ yi Angelina Jolie canlandırmaktadır. Mila Kunis ‘ in de rol aldığı film 7.0 ‘ lık dev bir imdb puanına sahiptir.

Postacı Kapıyı İki Kere Çalar İzle Filmi Sitemizde Yer Aldı!

11 Eyl 2016
Filmler ile ilgili haberler
Elderian

Mükemmel bir romandan 1981 yılında filme çevrilen müthiş bir yapıt: The Postman Always Rings Twice izle.
Postacı Kapıyı 2 Defa Çalar
Başrollerini yakışıklı ve usta oyuncu Jack Nicholson ve güzelliği ile bir kitleyi kendine bağlamış Jessica Lange’in oynadığı, The Postman Always Rings Twice isimli romandan filme uyarlanan, 1981 yılı yapımı retro-erotik dalında 2 oscar ödülüne sahip olan müthiş bir yapıt: Postacı Kapıyı 2 Kez Çalar adlı erotik filmin konusu; Dora, kendi hayatına eşi ile yani sevdiği adam ile devam ederken bir üçüncü kişiye kalbini kaptırır. Bu üç kişi arasında gidip gelen dora artık dayanamayacak hale gelir.
1981 yılı yapımı retro-erotik akımından etkilenen, 3 kişi arasında geçen aldatma, şehvet, aşk ve intikam dolu bir filme hazır mısınız? 80’li yılların aşk ve ihanet dolu zamanlarında bir aşk üçgenine tanık olacaksınız. Frank, Nora ve Nick isimli bu üç kişi arasında gidip gelen Nora, gerçek aşkını ve ona gerçekten değer veren adamı seçebilecek mi? Başrolünü Jack Nicholson ‘ ın oynadığını es geçmemek gerekli, Ayrıca filmde Nora rolünü Jessica Lange oynamakta.

sümelanın şifresi 2 izle